0 312 427 76 02
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
NORA MEDİKAL

 

Hakkımızda

Firmamız,

1993 yılından bu güne kadar Türkiye Cumhuriyetlerine ve KKTC’ye Tıbbi malzeme İhracat ve satışını gerçekleştirerek büyük bir Pazar payı elde etmiştir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikime dayanarak, Kendi Ülkemize ve insanlarımıza daha iyi hizmet etmek adına ; 2000 yılında,  Smith & NephewArthrocare ENT (Coblator), Rapid Rhino, Serpent Septal Stapler, MTF, Novabone Marka KBB Ortopedi, Beyin Cerrahi ve Plastik Cerrahi dahil olmak üzere tüm cerrahi birimlere hitap eden ürünlerinin Distribütörlüğünü Alarak İthalatını yapmaktadır.

Firmamız uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız Kurulduğu günden bugüne Hastanelere medikal firmalara Ortopedi, Beyin Cerrahi ve Tüm Cerrahi alanlarda malzeme satışları yapmaktadır.

Faaliyetini ayni çatı altında sürdürmekte ve büyük hedefleri doğrultusun da çıtasını giderek yükseltmektedir.

Misyonumuz;

Dünyada kabul ve kalite onayı görmüş ürünleri bulmak ve tedarik ederek müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda, kaliteli ürünleri doğru yer ve zamanda, doğru miktarda hızlı ve güvenilir şekilde kullanım ve hizmete sunmaktır.

Vizyonumuz;

Faaliyet alanımızdaki en son gelişmeleri her zaman sıkı takip etmek, iş ortaklarımızla birlikte bu gelişmeleri ürünlerimize yansıtmak, portföyümüze yeni ürünler katmak ve en kısa sürede kullanıma sunmaktır.